Дитячий велосипед Crossride Dolphin 18″ ST
Cтильний та надійний велосипед, який подарує дитині незабутні враження від катання! Дитячий велосипед з колесами 18 дюймів та 20 дюймів, кошиком, багажником та допоміжними колесами. Він підходить діткам віком від 4 до 8 років.
Основа конструкції сталева рама. Вона забезпечує основні особливості велосипеда – міцність, довговічність, стійкість до пошкоджень. Завдяки невеликій вазі рами, гарантована хороша маневровість транспортного засобу. Знизити швидкість райдеру допоможуть передні та задні механічні гальма.
Щоб навчити дитину кататися на велосипеді, є спеціальна ручка на сидінні для підстрахування вело-початківця. Також до конструкції можна прикріпити бокові страхувальні колеса. Коли малюк освоїть самостійне катання, колеса можна прибрати.
Передні та задні крила велосипеда захистять дитину від бризок води та бруду. Перед кермом розміщено місткий кошик, а позаду міцний багажник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crossride |
| Стать | Унісекс |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Вікова група | Від 5 до 7 років |
| Діаметр колеса/диска | 20" |
| Розмір рами | 9" |
| Задні гальма | Обідний V-brake |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Кількість коліс велосипеда | 2+2 |
| Передні гальма | Ободний V-brake |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Рожевий |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Вага | 11.2 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Максимальна вага | 11 кг |
| Зріст велосипедиста | 100-120 |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Ріст велосипедиста (см) | 110 |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Багажний кошик | Ззаду |
| Сидіння зі спинкою | Так |
| Знімні допоміжні колеса | Так |
| Регулювання висоти сидіння | Так |
| Дзеркало заднього виду | Ні |
| Захист ланцюга | Так |
| Дзвінок | Ні |
| Музична іграшка на кермі | Ні |
| Підніжка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 60 см |
- Ціна: 3 400 ₴




